Euro skrzynki do zabudowy

Jest 29 produktów.

Pokazano 1-29 z 29 pozycji

Aktywne filtry

Euro skrzynki lokatorskie występują w licznych wariantach, które różnią się od siebie m.in. sposobem montażu. Choć wciąż najczęściej wybierane są euroskrzynki wiszące, oraz większą popularność zdobywają również modele przeznaczone do montażu zabudowanego.

W zależności od dostępności miejsca wewnątrz lub na zewnątrz danego budynku wielorodzinnego, możemy wybierać pomiędzy różnymi modelami euro skrzynek lokatorskich. Ze względu na wysoką estetykę oraz duże bezpieczeństwo takiego rozwiązania w coraz większej liczbie nowych budynków montowane są euro skrzynki do zabudowy, nazywane również euroskrzynkami lokatorskimi wnękowymi.

Euro skrzynki do zabudowy – cechy charakterystyczne


W przeciwieństwie do skrzynek lokatorskich wiszących, montowanych do ściany lub elewacji przy pomocy dołączonych kołków rozporowych, euro skrzynki do zabudowy są umieszczane wewnątrz przygotowanego wcześniej otworu (wnęki). Podobnie jak modele wiszące mogą być zamontowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynku, przy czym znacznie częściej spotyka się euroskrzynki zabudowane wewnętrzne, umieszczane w holu budynku.

Euro skrzynki do zabudowy cechuje bardzo estetyczny wygląd: panel skrzynek nie odstaje od ściany, jest w nią wkomponowany w taki sposób, że na zewnątrz widoczne są tylko otwory wrzutowe poszczególnych skrytek. Dodatkowo euroskrzynki do zabudowy wyposażone są w profil maskujący, dzięki czemu moduł płynnie wkomponowuje się w otaczającą ścianę. Wszystkie otwory wrzutowe są znakowane (w zależności od modelu oznakowanie modułów jest możliwe poprzez nanoszenie farby techniką sitodruku, oznakowanie laserowe lub grawerunek).

Skrzynka lokatorska pocztowa do zabudowyWarto przy tym pamiętać, że euroskrzynki zabudowane mogą być wykonane z bardzo różnych materiałów i dostępne są w szerokiej palecie kolorystycznej, dzięki czemu ich estetyczne dopasowanie do charakteru budynku jest bardzo proste. W sklepie znajdziecie Państwo również modele wyposażone np. w zintegrowaną przeszkloną tablicę ogłoszeniową, podświetlany panel adresowy lub wnękę albo pojemnik na korespondencję zwrotną u dołu zestawu.