Euro skrzynki nierdzewne

Jest 46 produktów.

Pokazano 1-40 z 46 pozycji

Aktywne filtry

Wybierając euro skrzynkę lokatorską zwracamy uwagę na wiele parametrów, m.in. wygląd, wielkość czy liczbę modułów. Ze względu na fakt, że takie skrzynki pocztowe mogą być montowane zarówno wewnątrz budynku wielorodzinnego, jak i na zewnątrz, ważne są również materiały, z których euro skrzynka lokatorska została wykonana.

Z uwagi na dużą wytrzymałość i odporność na działanie czynników atmosferycznych, zewnętrzne euroskrzynki lokatorskie najczęściej wykonane są ze stali nierdzewnej. Takie modele są dodatkowo odpowiednio zabezpieczone przed korozją, dzięki czemu nawet po długiej ekspozycji na słońce, deszcz czy mróz zachowują elegancki wygląd i nie rdzewieją. Z tego względu euroskrzynki nierdzewne to wybór na lata.

Euroskrzynki nierdzewne – duża dostępność modeli


Decydując się na zakup euro skrzynki ze stali nierdzewnej nie musimy ograniczać się do podstawowych wariantów. Ten materiał jest bardzo popularny wśród producentów euroskrzynek lokatorskich, dzięki czemu możemy wybierać pomiędzy bardzo wieloma różnymi modelami o odmiennych parametrach. Euro skrzynki nierdzewne dostępne są zarówno w wersji wiszącej (do montażu na ścianie wewnątrz budynku lub na elewacji na zewnątrz), jak i stojącej, bez trudu znajdziemy również euroskrzynki nierdzewne przelotowe oraz wnękowe (wyposażone w specjalny profil maskujący oraz przeznaczone do montażu zabudowanego w przygotowanym wcześniej otworze). W ofercie znajdują się też modele zintegrowane np. z domofonem lub wideodomofonem, co zwiększa bezpieczeństwo mieszkańców budynku oraz daje kontrolę nad dostępem osób z zewnątrz. Oczywiście euro skrzynki nierdzewne dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, a poprzez dowolne zestawianie liczby modułów można je bez trudu dopasować do liczby mieszkań w danym budynku.