Euro skrzynki od ręki

Jest 73 produktów.

Pokazano 1-40 z 73 pozycji

Aktywne filtry

Euroskrzynki lokatorskie, czyli skrzynki pocztowe przeznaczone dla budownictwa wielorodzinnego (bloki, kamienice i inne budynki wielolokalowe) są dostępne w bardzo wielu wariantach. Równie ważna jest jednak także ich dostępność.

Decydując się na zakup euro skrzynki do budynku wielorodzinnego najczęściej zależy nam nie tylko na konkretnej charakterystyce skrzynki (np. model wolnostojący, euro skrzynka przelotowa czy euroskrzynka lokatorska z wideodomofonem), ale również na czasie. Ponieważ część modeli dostępna jest tylko na zamówienie a czas oczekiwania na skrzynkę może wynieść nawet kilka tygodni, warto zaopatrywać się w sklepie, który posiada duży wybór skrzynek dostępnych od razu.

Euroskrzynki od ręki

W naszym sklepie internetowym posiadamy szeroki wachlarz euroskrzynek lokatorskich, z których większość dostępna jest w magazynie, co znacznie przyspiesza czas realizacji zamówienia. Dzięki temu wybrany model w odpowiedniej konfiguracji możemy wysłać od razu po dokonaniu zamówienia lub wykonaniu przelewu.

Mogą Państwo wybierać między euroskrzynkami o różnej technice montażu (klasyczne euroskrzynki naścienne, przytwierdzane do ściany za pomocą kołków rozporowych, euro skrzynki stojące na nóżce lub euro skrzynki do zabudowy), które dodatkowo mogą być zintegrowane np. z domofonem, tablicą ogłoszeniową lub pojemnikiem na ulotki. Na stanie posiadamy euro skrzynki lokatorskie przelotowe z dwoma otworami na korespondencję (otwór zewnętrzny do umieszczania przesyłek wewnątrz skrzynki oraz otwór zewnętrzny do jej opróżniania bez wychodzenia poza teren klatki schodowej / posesji), a także skrzynki przeznaczone do montażu w panelu drzwiowym. Dostępne są różne warianty kolorystyczne, dzięki czemu euro skrzynkę można dostosować nie tylko do potrzeb lokatorów, ale również ogólnej estetyki budynku.