Filtruj według

Ilość skrytek

Ilość skrytek

Euro skrzynki panelowe

Aktywne filtry

Skrzynki na listy do budynków wielolokalowych, w przeciwieństwie do tych przeznaczonych dla domów wolnostojących jednorodzinnych, muszą posiadać duże możliwości dostosowania ilości skrytek do potrzeb danego budynku. Idealnym rozwiązaniem są tu więc euro skrzynki panelowe.

Euro skrzynki lokatorskie montowane są w bardzo różnych budynkach wielorodzinnych – od niewielkich kamieniczek z kilkoma lokalami aż po bardzo duże, wielopiętrowe bloki. Z tego względu konieczna jest elastyczność, jeśli chodzi o liczbę kasetek na korespondencję w poszczególnej skrzynce.Jakie zastosowanie mają euro skrzynki panelowe


Odpowiedzią na takie zapotrzebowanie są tzw. euroskrzynki panelowe, które są dowolnie zestawiane z pojedynczych paneli, czyli skrytek na korespondencję. Standardowe euro skrzynki panelowe przeznaczone są do montażu na ścianie wewnątrz lub na zewnątrz budynku, jednak dostępne są również modele do montażu w panelu drzwiowym oraz euroskrzynki panelowe przerzutowe (do wmurowania w ścianę budynku lub ogrodzenie, wyposażone w dwa otwory na korespondencję).

Ze względu na fakt, że euro skrzynki panelowe budowane są z pojedynczych kasetek na korespondencję, bez trudu można je dostosować zarówno do niewielkich budynków, jak i bloków z dużą liczbą lokali mieszkalnych. Do wyboru mamy zarówno klasyczne panele poziome, jak i panele pionowe, przeznaczone do montażu w korytarzach lub holach o niewielkiej szerokości, gdzie klasyczne moduły poziome zajmowałyby zbyt wiele miejsca. Euro skrzynki panelowe mogą mieć bardzo różne rozmiary, jednak wszystkie muszą spełniać polskie i europejskie normy odnośnie wielkości otworu wrzutowego oraz rozmiarów przechowywanej korespondencji (m.in. muszą umożliwiać umieszczenie wewnątrz przesyłek w formacie C4, czyli o wymiarach 23x32 cm o łącznej grubości 6 cm).