Euro skrzynki przelotowe

Aktywne filtry

Wśród licznych modeli euro skrzynek lokatorskich, które są przeznaczone do budynków wielorodzinnych, warto zwrócić uwagę na modele przelotowe. Cechują się one dużą wygodą użytkowania, dlatego są stosowane w coraz większej liczbie osiedli.

Euroskrzynki lokatorskie mogą być montowane na różne sposoby. Obok najpopularniejszych modeli wiszących (które są też najmniej inwazyjne w montażu – wystarczy przytwierdzić je do ściany przy pomocy kołków rozporowych) oraz skrzynek lokatorskich wolnostojących coraz większą popularność zdobywają też tzw. euro skrzynki lokatorskie przelotowe.

Czym są euroskrzynki przelotowe?


Euro skrzynki przerzutowe montowane są wewnątrz muru, ogrodzenia czy ściany budynku w ten sposób, że przechodzą na wylot konstrukcji, umożliwiając dostęp do skrzynki zarówno od strony zewnętrznej, jak i wewnętrznej. Cechą charakterystyczną euro skrzynek lokatorskich przelotowych jest fakt, że posiadają one dwa otwory na korespondencję. Jeden z nich znajduje się na zewnątrz i służy do umieszczania przesyłek wewnątrz skrzynki. Drugi, umiejscowiony po wewnętrznej stronie, umożliwia łatwe wyjmowanie korespondencji.

Euroskrzynki lokatorskie przelotowe to bardzo praktyczne rozwiązanie – dzięki zastosowaniu takiego modelu mieszkańcy budynku wielorodzinnego mogą w wygodny sposób odbierać swoje przesyłki bez wychodzenia na zewnątrz budynku czy osiedla (zależnie od tego, czy euro skrzynka przelotowa wmurowana jest w ścianę budynku czy w ogrodzenie). Ze względu na fakt, że panele wrzutowe euro skrzynki przelotowej znajdują się na zewnątrz budynku, takie modele wykonane są z wysokiej jakości materiałów odpornych na szkodliwe działanie wiatru, deszczu i śniegu, a także odpowiednio zabezpieczone przed przenikaniem wilgoci do wnętrza skrytek. Obok standardowych modeli do wyboru są również euroskrzynki przelotowe wyposażone w domofon lub wideodomofon, posiadamy też skrzynki lokatorskie do wmurowania z modułem na korespondencję zwrotną.