Filtruj według

Ilość skrytek

Ilość skrytek

Euro skrzynki stojące

Jest 11 produktów.

Pokazano 1-11 z 11 pozycji

Aktywne filtry

Podobnie jak ma to miejsce w przypadku euro skrzynek przeznaczonych do domów jednorodzinnych, tak euroskrzynki lokatorskie (do bloków, kamienic i innych domów wielolokalowych) mogą być montowane w bardzo różny sposób.

Najbardziej popularne są euro skrzynki lokatorskie wiszące, które – w zależności od modelu i zastosowanych materiałów – są przeznaczone do zawieszenia na ścinie wewnątrz budynku lub na elewacji albo ogrodzeniu. Jednak w przypadku niektórych budynków nie ma możliwości montażu skrzynek na listy bezpośrednio na ścianie. Wówczas możemy zdecydować się na euroskrzynkę wolnostojącą.Euroskrzynki stojące dostosowane do potrzeb


Modele euro skrzynek stojących, w zależności od wielkości pojedynczych skrytek oraz ich ilości, są montowane na jednej lub dwóch nóżkach. Istnieją też modele bez nóżek, mające kształt sięgającej od podłoża bryły – te charakteryzują się większą pojemnością i są przeznaczone do budynków, w których istnieje zapotrzebowanie na przechowywanie dużej liczby korespondencji lub paczek o większych gabarytach. Podobnie jak w przypadku innych euro skrzynek lokatorskich, również modele wolnostojące można bez trudu dostosować do liczby mieszkań w budynku poprzez umieszczenie odpowiedniej liczby modułów, z których każdy wyposażony jest w komplet indywidualnych kluczyków (dostęp do danej kasetki ma tylko jej użytkownik).

Ponieważ euro skrzynki stojące najczęściej montowane są na zewnątrz budynku, każdy model wykonany jest z wysokiej jakości materiałów odpornych nie tylko na działanie czynników atmosferycznych, ale również na działanie osób trzecich. Euroskrzynki stojące zewnętrzne posiadają solidne zamki zabezpieczające korespondencję przed kradzieżą, a dodatkowe profile i uszczelki uniemożliwiają przedostawanie się wody do wnętrza kasetek. Euro skrzynki stojące przeznaczone do montażu na zewnątrz budynku mogą być też wyposażone w dodatkowy daszek. Dostępne są modele euro skrzynek lokatorskich na nodze wykonane z różnych materiałów oraz w bogatej gamie kolorystycznej, co pozwoli bez trudu dostosować skrzynkę do budynku i otaczających go elementów dekoracyjnych.