Euro skrzynki wewnętrzne

Jest 124 produktów.

Pokazano 1-40 z 124 pozycji

Aktywne filtry

Wybierając euro skrzynkę lokatorską zwracamy uwagę przede wszystkim na to, gdzie będzie ona umieszczona. Wciąż najpopularniejsze i najchętniej kupowane są euroskrzynki wewnętrzne, które – jak sama nazwa wskazuje – są przeznaczone do montażu wewnątrz budynku wielolokalowego, najczęściej na klatce schodowej, w korytarzu lub w holu.

Producenci euro skrzynek na listy dbają o to, by w ofercie dostępnych modeli znajdowały się skrzynki lokatorskie przeznaczone do różnych typów budynków. Dzięki temu euroskrzynkę lokatorską bez trudu zamontujemy na zewnątrz budynku (w przypadku gdy wewnątrz nie ma odpowiedniej ilości miejsca) lub w pewnym oddaleniu od niego (jeśli nie ma możliwości przytwierdzenia skrzynki do elewacji lub ogrodzenia). Najczęściej jednak lokatorską euroskrzynkę oddawczą bez trudu można zamontować w wewnętrznej części wspólnej.

Co to są euroskrzynki wewnętrzne?


Euro skrzynka wewnętrzna to rozwiązanie bardzo wygodne dla mieszkańców danego budynku. Umożliwia łatwy odbiór korespondencji bez konieczności wychodzenia na zewnątrz, co ma duże znaczenia zwłaszcza jesienią i zimą. Dodatkowo euroskrzynki wewnętrzne nie są narażone na działanie czynników atmosferycznych, a dostęp do nich ma tylko ograniczona liczba osób, co wpływa na zwiększenie bezpieczeństwa przechowywanej wewnątrz korespondencji i przesyłek.

Warto wiedzieć, że określenie „euroskrzynka wewnętrzna” cechuje zbiorczo wiele różnych modeli takich skrzynek, które różnią się między sobą znaczną liczbą parametrów. Podstawowym jest sposób montażu: obok klasycznych euroskrzynek ściennych dostępne są również euro skrzynki wewnętrzne, przeznaczone do zabudowy, czyli umieszczenia wewnątrz uprzednio przygotowanego otworu (na ścianie widoczny jest tylko panel przedni skrzynki z otworami wrzutowymi). Do wyboru mamy również euro skrzynki wewnętrzne zintegrowane z dodatkowymi elementami – mogą one posiadać podświetlony panel adresowy u góry modułu, mogą być również wyposażone w pojemnik na ulotki lub połączone z przeszkolną tablicą informacyjną.