Euro skrzynki zewnętrzne

Jest 59 produktów.

Pokazano 1-40 z 59 pozycji

Aktywne filtry

Najczęściej spotykane euro skrzynki lokatorskie przeznaczone są do montażu wewnątrz budynku  wielorodzinnego – na klatce schodowej lub w holu. Czasem jednak ogólnodostępna przestrzeń wspólna wewnątrz budynku nie pozwala na montaż skrzynek pocztowych ze względu na niedostateczną liczbę miejsca.

Rozwiązaniem w takiej sytuacji są euro skrzynki zewnętrzne, które są przeznaczone do umieszczenia na zewnątrz budynku. Choć wizualnie wyglądają bardzo podobnie do modeli wewnętrznych, w rzeczywistości posiadają kilka bardzo istotnych różnic.

Czym się charakteryzują lokatorskie euro skrzynki zewnętrzne?


Modele euroskrzynek przeznaczonych do montażu na zewnątrz budynku są wykonane z materiałów odpornych na działanie czynników atmosferycznych. Takie euro skrzynki są systematycznie wystawione na szkodliwe oddziaływanie wiatru, deszczu i śniegu, które mogą wypływać negatywnie nie tylko na samą konstrukcję, ale również na przechowywaną wewnątrz skrzynki korespondencję. By tego uniknąć, euroskrzynki zewnętrzne wykonane są z solidnych, odpornych materiałów (najczęściej stal nierdzewna) i dodatkowo zabezpieczone są przez korozją, dzięki czemu przez długie lata nie rdzewieją i zachowują estetyczny wygląd. Posiadają też dodatkowe zabezpieczenia przed przedostawaniem się wilgoci do wnętrza skrytek (profile i uszczelki), przez co przesyłki użytkowników są odpowiednio chronione.

Nie bez znaczenia pozostaje również fakt, że euroskrzynki do montażu zewnętrznego muszą być znacznie bardziej odporne na działanie osób trzecich – wynika to z faktu, że dostęp do nich ma większa liczba osób niepowołanych (szczególnie w przypadku budynków niestrzeżonych i nieogrodzonych), co teoretycznie naraża same skrzynki na dewastację czy uszkodzenia, a korespondencję użytkowników na kradzież. Z tego względu euro skrzynki zewnętrzne wykonane są z bardzo solidnych materiałów i wyposażone w wysokiej jakości zamki.