Lokatorska skrzynka pocztowa dla 16 rodzin Alabaster 16

Marka Renz
Indeks Alabaster 16

Euro skrzynka pocztowa dla 16 odbiorców

1 619,00 zł (1 316,26 zł netto)
Zaznacz kolor: Srebrny aluminiowy RAL 9006
Ilość
Dostawa już od 150,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
RAL 9006 OD RĘKI, INNE KOLORY W 14 DNI

Zapytaj o produkt

Lokatorska skrzynka na listy Alabaster 16 jest przeznaczona dla 16 odbiorców. Składa się dwóch modułów, które połączone są przez nitowanie – w każdym module znajduje się 8 skrytek. Skrzynka nadaje się wyłącznie do wnętrz, przy czym można ją zamontować na ścianie lub podtynkowo. Klapki skrytek otwierają się do góry, a korespondencja może być ułożona poziomo.
Skrzynka Alabaster 16 produkowana jest w Poznaniu, w polskim oddziale firm Renz. Skrytki posiadają chromowane, wzmocnione bębenkowe zamki, a na drzwiczkach znajduje się perforacja oraz okienko na wpisanie numeru lub nazwiska. Do każdej ze skrytek dołączone są dwa kluczyki. Cechą charakterystyczną skrzynek jest solidność wykonania – korpus jest z blachy galwanizowanej 0,7 mm, a drzwiczki z blachy 1 mm.
Skrzynka posiada otwory montażowe w tylnej ściance oraz otwory boczne, dzięki czemu można ją łączyć z innymi modelami. Do wyboru jest 6 kolorów w tej samej cenie – od ręki dostępne są skrzynki w kolorze srebrnym aluminiowym. Model posiada deklarację zgodności i spełnia wymagania unijne.

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
16
Wymogi UE
Tak
Wysokość
84
Szerokość
76
Głębokość
25
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także