Skrzynka lokatorska 3 komorowa Alabaster 3

Marka Renz
Indeks ALB 3
299,00 zł (243,09 zł netto)
Zaznacz kolor: Srebrny aluminiowy RAL 9006
Ilość
Dostawa już od 19,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
RAL 9006 OD RĘKI, INNE KOLORY W 14 DNI

Zapytaj o produkt

Alabaster 3 to skrzynka na listy składająca się z trzech skrytek. Korpus jest zrobiony z galwanizowanej blachy, której grubość wynosi 0,7 mm, natomiast do wykonania drzwiczek posłużyła blacha o grubości 1 mm. Po lewej stronie drzwiczek znajduje się perforacja, natomiast po prawej praktyczne okienko, w którym umieszcza się numer lokalu.
Lokatorska skrzynka na listy Alabaster 3 ma typowe wymiary i nadaje się do montażu wewnętrznego. Do wyboru jest sześć różnych odcieni: beż, jasny beż, brązowy sygnałowy, srebrny aluminiowy, szary antracyt, jasny szary, przy czym od ręki dostępne są skrzynki w kolorze srebrnym aluminiowym – czas oczekiwania w przypadku innych barw wynosi 14 dni. Dostępne skrzynki przeznaczone są do montażu natynkowego wewnątrz pomieszczeń. Można również wykonać montaż podtynkowy lub na stojaku.
Skrzynki mają otwory montażowe z tyłu oraz otwory po bokach pozwalające na montaż modułowy. Każda ze skrytek ma wzmocniony bębenkowy zamek oraz dwa klucze. Oferowane modele spełniają wszystkie europejskie normy.

Wymiary euroskrzynki:

    wysokość 31,5 cm

    szerokość, 38 cm

    głębokość 25 cm

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
3 skrytki
Wymogi UE
Tak
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także