Skrzynka lokatorska 5 komorowa Alabaster 5

Marka Renz
Indeks ALB 5

Skrzynka lokatorska euroskrzynka na klatkę schodową

459,00 zł (373,17 zł netto)
Zaznacz kolor: Srebrny aluminiowy RAL 9006
Ilość
Dostawa już od 24,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
RAL 9006 OD RĘKI, INNE KOLORY W 14 DNI

Zapytaj o produkt

Alabaster 5 to lokatorska skrzynka na listy, w której znajduje się 5 osobnych skrytek. Do wykonania korpusu wykorzystano perforowaną, solidną blachę o grubości 0,7 mm, natomiast drzwiczki wykonane są z blachy o grubości 1 mm. Wymiary tego modelu skrzynki na listy są standardowe. Producentem jest znajdujący się w Poznaniu polski oddział firmy Renz.
W  sprzedaży dostępne są skrzynki w różnych odcieniach. Odcień srebrny aluminiowy dostępny jest od zaraz, natomiast brązowy sygnałowy, jasny beż, beż, szary antracyt lub szary jasny to odcienie w przypadku których czas oczekiwania wynosi 14 dni. Skrzynki mają modułową budowę, dzięki czemu można je łączyć w różnych konfiguracjach.
W tylnej części skrzynki znajdują się otwory montażowe, natomiast na drzwiczkach wykonane są perforacje oraz okienko, w którym można wpisać numer lokalu lub nazwisko. Model ten przeznaczony jest do montażu wewnętrznego natynkowego. Bezpieczeństwo korespondencji zapewnia wzmacniany zamek bębenkowy, do którego są dwa klucze. Skrzynka ma deklarację zgodności i spełnia wymogi nałożone przez Unię Europejską.

Wymiary euroskrzynki:
wysokość 53,5 cm
szerokość, 38 cm
głębokość 25 cm

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
5 skrytek
Wymogi UE
Tak
Opinie (1)
Ocena
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także