Skrzynka lokatorska 6 komorowa Alabaster 6

Marka Renz
Indeks ALB 6

Euroskrzynka na listy lokatorska 6 skrytek

539,00 zł (438,21 zł netto)
Zaznacz kolor: Srebrny aluminiowy RAL 9006
Ilość
Dostawa już od 24,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
RAL 9006 OD RĘKI, INNE KOLORY W 14 DNI

Zapytaj o produkt

Model Alabaster 6 złożony jest z 6 skrytek. Jest to lokatorska skrzynka na listy, którą można zamontować wewnątrz budynku. Przeznaczona jest przede wszystkim do montażu natynkowego, ale możliwy jest również montaż podtynkowy lub na stojaku. Każda ze skrytek jest wyposażona w bębenkowy, wzmacniany zamek, a w zestawie znajdują się dwa klucze. Jest to najpopularniejszy model euroskrzynek, dlatego w razie zgubienia kluczy bez problemu można zamówić nowe, a nawet wymienić drzwiczki.
W sprzedaży dostępne są skrzynki w 6 różnych kolorach – szarym antracytowym, beżowym, beżowym jasnym, srebrnym aluminiowym, szarym jasnym i brązowym sygnałowym. Od ręki dostępny jest odcień srebrny aluminiowy, na pozostałe trzeba poczekać 14 dni.
Skrzynka zrobiona jest z galwanizowanej blachy – jej grubość w przypadku korpusu to 0,7 mm, a w przypadku drzwiczek 1 mm. Producentem jest niemiecka firma Renz, a skrzynki powstają w polskim oddziale w Poznaniu. Wszystkie modele spełniają normy unijne i posiadają deklarację zgodności.

Wymiary euroskrzynki:
wysokość 63 cm
szerokość, 38 cm
głębokość 25 cm

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
6 skrytek
Wymogi UE
Tak
Opinie (3)
Ocena
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także