Skrzynka lokatorska 7 komorowa Alabaster 7

Marka Renz
Indeks ALB 7

Solidna skrzynka lokatorska na 7 skrytek

629,00 zł (511,38 zł netto)
Zaznacz kolor: Srebrny aluminiowy RAL 9006
Ilość
Dostawa już od 24,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
RAL 9006 OD RĘKI, INNE KOLORY W 14 DNI

Zapytaj o produkt

Euroskrzynka Alabaster 7 to model wewnętrzny, przeznaczony do montażu natynkowego. Składa się z 7 skrytek, z których każda posiada solidny, bębenkowy zamek oraz dwa klucze. Na każdych drzwiczkach znajduje się perforacja i okienko, w którym można wpisać nazwisko lub numer lokalu. Otwory montażowe umieszczone są z tyłu skrzynki, natomiast po bokach znajdują się specjalne otwory, pozwalające na łączenie skrzynek w zestawy składające się z różnej ilości skrytek.
Korpus euroskrzynki Alabaster 7 jest wykonany z blachy galwanizowanej o grubości 0,7 mm, a drzwiczki z blachy o grubości 1 mm. W sprzedaży jest 6 różnych kolorów – ich cena jest taka sama, lecz od ręki dostępny jest tylko kolor srebrny aluminiowy. Czas oczekiwania w przypadku pozostałych odcieni wynosi 14 dni.
Model ten można też zamontować podtynkowo lub na stojaku – wycenę można wówczas otrzymać drogą mailową. Skrzynka spełnia wszelkie wymogi unijne i posiada deklarację zgodności. Jej producentem jest polski oddział firmy Renz w Poznaniu.

Wymiary euroskrzynki:
wysokość 72,5 cm
szerokość, 38 cm
głębokość 25 cm

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
7 skrytek
Wymogi UE
Tak
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także