Skrzynka lokatorska 8 komorowa Alabaster

Marka Renz
Indeks ALB 8
729,00 zł (592,68 zł netto)
Zaznacz kolor: Srebrny aluminiowy RAL 9006
Ilość
Dostawa już od 24,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
RAL 9006 OD RĘKI, INNE KOLORY W 14 DNI

Zapytaj o produkt

Alabaster 8 to lokatorska skrzynka na listy składająca się z 8 kasetek. Jest to bardzo popularny model euroskrzynki, spełniający wszystkie unijne wymagania. Do zestawu dołączone są dwa kluczyki, a w razie ich zgubienia bez problemu można zamówić nowe, a nawet dokupić drzwiczki. Każda skrytka posiada mocny zamek bębenkowy, perforację oraz okienko na nazwisko lokatora lub numer lokalu.
Drzwiczki skrzynki są wykonane z galwanizowanej blachy, której grubość wynosi 1 mm, natomiast korpus z blachy o grubości 0,7 mm. Model nadaje się do montażu wewnętrznego natynkowego – otwory montażowe znajdują się się tylnej ściance. Ponadto po bokach znajdują się otwory pozwalające na modułowe łączenie skrzynek z tej linii.
Model Alabaster 8 jest dostępny w różnych wersjach kolorystycznych, ale od ręki można kupić skrzynkę w kolorze srebrnym aluminiowym. W przypadku innych odcieni czas oczekiwania to 14 dni. Producentem skrzynki jest niemiecka firma Renz, a dokładnie jej polski oddział w Poznaniu. Skrzynki spełniają europejskie normy.

Wymiary euroskrzynki:

wysokość 84 cm

szerokość, 38 cm

głębokość 25 cm
Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
8 skrytek
Wymogi UE
Tak
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także