Skrzynka lokatorska nierdzewna 2 skrytkowa Granit 2

Marka Renz
Indeks GRT 2
299,00 zł (243,09 zł netto)
Ilość
Dostawa już od 19,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
WYSYŁKA W 24H

Zapytaj o produkt

Euroskrzynka na listy Granit 2 to model przeznaczony do montażu we wnętrzu budynków. Składa się z dwóch skrytek, z których każda jest wyposażona w mocny zamek bębenkowy. Drzwiczki otwierane są do góry, a na nich umieszczona jest perforacja oraz okienko na wpisanie numeru lub nazwiska. Ponadto każde drzwiczki mają klapkę, przez którą można wsunąć korespondencję, a nie na da się jej wyjąć.
Skrzynki Granit 2 posiadają po bokach specjalne otwory, pozwalające na montaż modułowy w różnych konfiguracjach. Otwory montażowe znajdują się w ściance tylnej. Skrzynkę można zamontować na ścianie, a także pod tynkiem. Istnieje również możliwość zamówienia tego modelu na specjalnym stojaku.
Euroskrzynka Granit 2 jest produkowana w polskim oddziale firmy Renz znajdującym się w Poznaniu. Korpus oraz drzwiczki wykonywane są z blachy o grubości odpowiednio 0,7 mm i 1 mm. Do każdej kasetki dołączane są dwa kluczyki, a w razie potrzeby można bez problemu wymienić zamek lub całe drzwiczki. Skrzynka jest zgodna z przepisami unijnymi. 

euro skrzynki nierdzewne

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
2 skrytki
Wymogi UE
Tak
Wysokość
21
Szerokość
38
Głębokość
25
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także