Skrzynka lokatorska nierdzewna 3 skrytkowa Granit 3

Marka Renz
Indeks GRT 3
409,00 zł (332,52 zł netto)
Ilość
Dostawa już od 19,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
WYSYŁKA W 24H

Zapytaj o produkt

Granit 3 to euroskrzynka na listy przeznaczona dla trzech użytkowników. Służy do montażu wewnątrz pomieszczeń, dlatego świetnie sprawdza się w blokach. Można ją łączyć w różnych konfiguracjach z innymi skrzynkami z tej samej linii – montaż modułowy umożliwiają otwory w bocznych ściankach. Otwory pozwalające na zamontowanie skrzynki na ścianie, znajdują się w tylnej ściance.
Znajdujące się w skrzynce kasetki mają wzmocnione, bębenkowe zamki, a do każdej z nich dołączone są dwa klucze. Drzwiczki skrytek otwierają się do góry, w ich lewej części znajduje się perforacja, natomiast po prawej umieszczone jest specjalne okienko, w którym można wpisać nazwisko lub numer. Listy przechowywane są poziomo, a do ich wrzucania służy specjalna klapka.
Model Granit 3 jest bardzo popularny, dlatego w przypadku zgubienia kluczyków można bez problemu wymienić zamek lub całe drzwiczki. Skrzynka ma solidny korpus wykonany z blachy o grubości 0,7 mm i mocne drzwiczki z blachy 1 mm. Model spełnia wymagania unijne, a produkowany jest w Poznaniu, w polskim oddziale firmy Renz.

skrzynki na listy granit

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
3 skrytki
Wymogi UE
Tak
Wysokość
31,5
Szerokość
38
Głębokość
25
Opinie (2)
Ocena
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także