Skrzynka lokatorska nierdzewna 4 skrytkowa Granit 4

Marka Renz
Indeks GRT 4

Oddawcza skrzynka lokatorska stal nierdzewna

539,00 zł (438,21 zł netto)
Ilość
Dostawa już od 24,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
WYSYŁKA W 24H

Zapytaj o produkt

Skrzynka na listy Granit 4 to model, który jest przeznaczony do montażu wewnętrznego. Dzięki bocznym otworom poszczególne skrzynki można ze sobą łączyć, tworząc różne konfiguracje. Otwory montażowe umieszczone są na tylnej ściance skrzynki. Prezentowany model nadaje się do zawieszenia na ścianie lub do montażu podtynkowego, a na zamówienie można kupić skrzynkę na stojaku.
Każda skrytka znajdująca się w korpusie posiada wzmocniony bębenkowy zamek, gwarantujący bezpieczeństwo korespondencji. Listy mogą być wrzucane do skrzynki przez górną klapkę, natomiast drzwiczki otwierają się do góry. Na znajdującym się na nich okienku można wpisać numer lub nazwisko, a perforacja pozwala sprawdzić, czy skrzynce coś jest.
Skrzynki są produkowane w Polsce, w oddziale niemieckiej firmy Renz w Poznaniu. Prezentowany model ma solidne, grube ścianki z blachy 0,7 mm oraz mocne drzwiczki z blachy 1 mm. Każda ze skrytek ma dwa kluczyki, a w przypadku ich zgubienia można bez problemów wymienić zamek lub całe drzwiczki. Model spełnia unijne normy.

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
4 skrytki
Wymogi UE
Tak
Wysokość
42
Szerokość
38
Głębokość
25
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także