Skrzynka lokatorska nierdzewna 5 skrytkowa Granit 5

Marka Renz
Indeks GRT 5

Lokatorska nierdzewna skrzynka na listy 5 skrytek Granit Renz

659,00 zł (535,77 zł netto)
Ilość
Dostawa już od 24,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
WYSYŁKA W 24H

Zapytaj o produkt

Skrzynka Granit 5 składa się z 5 kasetek i może być łączona w zestawy z innymi modelami z tej samej linii. Pozwalają na to znajdujące się po bokach specjalne otwory. Jest to skrzynka wewnętrzna, przeznaczona do montażu natynkowego, choć istnieje także możliwość montażu podtynkowego lub na stojaku. Do każdej kasetki dołączone są po dwa kluczyki. Model jest tak popularny, że jeśli klucze się zgubią, to z łatwością można wymienić zamek czy drzwiczki.
Otwory służące do montażu, znajdują się w tylnej ściance, dzięki czemu skrzynka prezentuje się bardzo estetycznie. Na drzwiczkach umieszczone jest plastikowe okienko do wpisania numeru lub nazwiska, a także perforacja pozwalająca na sprawdzenie, czy coś znajduje się wewnątrz. Skrzynka spełnia wszystkie europejskie wymogi i nadaje się także dla tzw. korespondencji sztywnej.
Listy można wrzucać do środka za pomocą specjalnego wrzutnika, umiejscowionego w górnej części drzwiczek. Same drzwiczki otwierają się do góry i wykonane są z mocnej blachy o grubości 1 mm. Korpus zrobiony jest z równie solidnej blachy, której grubość to 1 mm.

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
5 skrytek
Wymogi UE
Tak
Wysokość
52,5
Szerokość
38
Głębokość
25
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także