Skrzynka lokatorska nierdzewna 7 skrytkowa Granit 7

Marka Renz
Indeks GRT 7

Nierdzewna skrzynka lokatorska 7 skrytek

919,00 zł (747,15 zł netto)
Ilość
Dostawa już od 24,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
WYSYŁKA W 24H

Zapytaj o produkt

Granit 7 to model przeznaczony do montażu na klatkach schodowych. Nowoczesna budowa sprawia, że nadaje się do montażu modułowego. Jest to skrzynka lokatorska, która składa się z 7 kasetek, zabezpieczonych otwieranymi do góry klapkami. W każdej klapce znajduje się bębenkowy, solidny zamek, do którego dołączone są dwa kluczyki. Model ten jest bardzo chętnie kupowany, dlatego bez problemu można wymienić w nim zamek, a nawet całe drzwiczki.
Euroskrzynka Granit 7 jest wykonana ze stali nierdzewnej – grubość blachy wykorzystanej do wykonania korpusu to 0,7 mm, a do drzwiczek 1 mm. Na klapie znajduje się wrzutnik, perforacja oraz okienko, w którym można wpisać numer lub nazwisko. Model wyposażony jest w otwory montażowe na tylnej ściance oraz otwory boczne pozwalające na montaż modułowy.
Skrzynkę można zamontować na ścianie lub podtynkowo – na zamówienie dostępna jest skrzynka na stojaku. Prezentowane skrzynki są produkowane w Poznaniu, w oddziale firmy Renz. Każdy model spełnia unijne normy i wykonany jest z materiałów najwyższej jakości.

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
7 skrytek
Wymogi UE
Tak
Wysokość
73,5
Szerokość
38
Głębokość
25
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także