Skrzynka lokatorska nierdzewna 8 skrytkowa Granit 8

Marka Renz
Indeks GRT 8

Nierdzewna lokatorska skrzynka na listy dla 8 odbiorców

1 039,00 zł (844,72 zł netto)
Ilość
Dostawa już od 24,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
WYSYŁKA W 24H

Zapytaj o produkt

Skrzynka lokatorska Granit 8 to model wewnętrzny, zawierający 8 kasetek. Nadaje się do montażu natynkowego i podtynkowego, przy czym można też zamówić model na stojaku. Każda ze znajdujących się w skrzynce kasetek posiada zamek bębenkowy o wzmocnionej konstrukcji, do którego dołączone są dwa kluczyki. Klapki otwierają się do góry, a korespondencja może być wrzucana przez tzw. wrzutnik.
Na lewej stronie drzwiczek znajduje się perforacja, a na prawej okienko pozwalające na wpisanie numeru lub nazwiska użytkownika skrytki. Korpus tego modelu skrzynki jest wykonany ze stali nierdzewnej szczotkowanej o grubości 0,7 mm, a drzwiczki ze stali o grubości 1 mm. Skrzynka ma po bokach otwory, dzięki którym można ją łączyć z innymi skrzynkami w dowolnych konfiguracjach.
W tylnej ściance skrzynki znajdują się otwory montażowe, dzięki którym umieszczenie skrzynki we wskazanym miejscu jest bardzo proste. Model jest zgodny z przepisami unijnymi i zapewnia bezpieczeństwo przechowywanej korespondencji. Istnieje możliwość dokupienia nowego zamka, wrzutnika czy całej klapy. Skrzynka produkowana jest w polskim oddziale firmy Renz w Poznaniu.

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
8 skrytek
Wymogi UE
Tak
Wysokość
84
Szerokość
38
Głębokość
25
Opinie (2)
Ocena
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także