Skrzynki lokatorskie skośne

Jest 39 produktów.

Pokazano 1-39 z 39 pozycji

Aktywne filtry

Posiadanie skrzynki na listy to nie tylko znaczne udogodnienie (nie musimy obawiać się, że nasza korespondencja ulegnie zniszczeniu, zgubi się lub trafi w niepowołane ręce), ale również obowiązek – w przypadku budynków wielorodzinnych o dostarczenie skrzynek musi zadbać deweloper lub zarządca. Montaż skrzynek jest koniecznością również wtedy, gdy części wspólne nieruchomości charakteryzują się niewielkimi wymiarami.

Wiele starych kamienic czy bloków charakteryzuje się niewielkimi lub bardzo wąskimi korytarzami, w których nie ma możliwości montażu standardowych skrzynek lokatorskich o znacznej szerokości. Na szczęście wśród licznych dostępnych modeli skrzynek na listy do budownictwa wielorodzinnego bez trudu znajdziemy i takie, które nadają się do montażu praktycznie w każdym miejscu. Skrzynki lokatorskie ukośne możemy umieścić nawet w stosunkowo ciasnym korytarzu, w którym idealnie sprawdzą się skrzynki skośne.

Skrzynki pocztowe skośne - dlaczego warto?


Lokatorskie skrzynki skośne charakteryzują się niewielką głębokością (może to być zaledwie kilkanaście centymetrów), dzięki czemu zajmują znacznie mniej miejsca niż zwykłe skrzynki pocztowe. Z tego względu można je zamontować również w wąskich komentarzach, gdzie nie będą stanowiły przeszkody w przemieszczaniu się mieszkańców. Zależnie od modelu skrytki ustawione są pod różnym kątem i mogą opadać od ściany tylnej w kierunku drzwiczek skrytki lub od drzwiczek w kierunku ściany.

Podobnie jak inne rodzaje skrzynek lokatorskich, oddawcze skrzynki pochyłe dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych, mogą też być wykonane w różnej kolorystyce. Każda skrytka wyposażona jest w komplet dwóch kluczyków, a na drzwiczkach istnieje możliwość umieszczenia numeru lokalu lub nazwiska (dane mogą być naklejone, wygrawerowane, naniesione metodą sitodruku lub wycięte laserowo zależnie od modelu skrzynki).

Skrzynki z naszej oferty są produkowane w Polsce z blach o grubości 0,8 oraz 1 mm. Zamawiając w naszej firmie masz gwarancję jakości.