Filtruj według

Ilość skrytek

Ilość skrytek

Skrzynki lokatorskie stojące

Jest 44 produktów.

Pokazano 1-40 z 44 pozycji

Aktywne filtry

Pozostałe euroskrzynki na stojaku wyceniamy zawsze na zapytanie w terminie do 24h.

Napisz proszę do nas zapytanie i podaj:

  • kolor euroskrzynek
  • potrzebną ilość kasetek
  • układ ile w poziomie, ile w pionie
  • jaką numerację sobie życzysz (numery oraz w jakiej formie. Możliwe są okienka oraz trwały laser za dopłatą +10 zł kasetka)

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Na skrzynki tego typu należy oczekiwać 21-28 dni roboczych

Czy mogę zapłacić za pobraniem?

Tak, ale tylko w przypadku dokonania chociaż 10% zadatku. Skrzynki tego typu nie są produktem standardowym i są zawsze produkowane pod specjalne zamówienie. Możemy wystawić proformę.

skrzynki pocztowe na zamówienie

Choć najpopularniejsze modele skrzynek pocztowych lokatorskich to wciąż te do montażu na ścianie, polscy i zagraniczni producenci mają w swoich ofertach znacznie większy wybór skrzynek. Coraz większą popularnością cieszą się np. skrzynki lokatorskie stojące.

Jak sama nazwa wskazuje, skrzynki wielorodzinne stojące umieszczone są na specjalnym stojaku, dzięki czemu nie ma potrzeby montowania ich na ścianie czy elewacji budynku. To doskonałe rozwiązanie do bloków czy kamienic, gdzie nie ma możliwości takiego umieszczenia skrzynki ani wewnątrz budynku, ani na zewnątrz. Dodatkowo skrzynki lokatorskie stojące mogą się znajdować w pewnym oddaleniu od budynku – mają zastosowanie np. w sytuacji gdy kamienica czy blok znajduje się w znacznym oddaleniu od ulicy i nie posiada ogrodzenia, do którego można by zamontować skrzynkę wiszącą.

Jak zamontować skrzynkę lokatorską stojącą?

W zależności od modelu i liczby skrytek, skrzynki lokatorskie stojące dostępne są w wersji na jednej lub dwóch nóżkach. Możemy również zdecydować się na skrzynkę lokatorską wolnostojącą w kształcie bryły pozbawioną nóżek – takie skrzynki charakteryzują się dużą pojemnością i sprawdzą się idealnie w przypadku zapotrzebowania na przechowywanie dużej ilości korespondencji lub paczek o większych gabarytach. Producenci oferują zarówno modele do zabetonowania, jak  do przykręcenia do podłoża, a do większości skrzynek dołączona jest instrukcja montażu (w przypadku niektórych modeli zamiast fizycznej instrukcji dostępna jest wersja do pobrania).

Wolnostojące skrzynki lokatorskie, w zależności od miejsca montażu, mogą być dodatkowo wyposażone w daszek lub plecy – te elementy zabezpieczają przed opadami skrzynki, które są przeznaczone do montażu na zewnątrz budynku. Oczywiście każda skrytka wyposażona jest w dwa indywidualne kluczyki, zapewniające dostęp do umieszczonej wewnątrz korespondencji tylko użytkownikowi danej skrytki.