Skrzynki lokatorskie w drzwi

Aktywne filtry

Uwaga.  Skrzynki pocztowe w drzwi nie są produktem standardowym - wyceniamy zawsze na zapytanie w terminie do 24h.

Napisz proszę do nas zapytanie i podaj:

  •  kolor euroskrzynek
  • potrzebną ilość kasetek
  • układ ile w poziomie, ile w pionie
  • jaką numerację sobie życzysz
  • wymiary wypełniania drzwiowego w którym mają się znaleźć skrzynki

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Na skrzynki tego typy należy oczekiwać 21-28 dni roboczych

Czy mogę zapłacić za pobraniem?

Tak, ale tylko w przypadku dokonania chociaż 10% zadatku. Skrzynki w drzwi nie są produktem standardowym i są zawsze produkowane pod specjalne zamówienie. Możemy wystawić proformę.

skrzynki pocztowe na zamówienie

Choć zazwyczaj skrzynki lokatorskie montowane są na ścianie wewnątrz lub na zewnątrz budynku, nie zawsze jest taka możliwość ich umieszczenia. Wówczas możemy zdecydować się na iny model – na przykład skrzynki lokatorskie wolnostojące lub modele przeznaczone do montażu w panelu drzwiowym.

skrzynki pocztowe w drzwi, drzwiowe

Odpowiedni montaż lokatorskiej skrzynki na listy jest bardzo istotny – należy ją umieścić w taki sposób, by mieszkańcy danego budynku wielorodzinnego mieli łatwy dostęp do swojej korespondencji. Tak jest w przypadku skrzynek lokatorskich drzwiowych, które znajdują zastosowanie np. w tych budynkach, gdzie wewnątrz lub na zewnątrz nie ma odpowiedniej ilości miejsca do montażu skrzynek klasycznych lub ich montaż utrudniałby poruszanie się.

Co to są lokatorskie skrzynki w drzwi?

Skrzynki lokatorskie drzwiowe, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do montażu w profilu drzwiowym aluminiowym lub stalowym. Mogą się składać z dowolnej liczby skrytek pocztowych, co pozwala dostosować je do potrzeb danego budynku wielorodzinnego. Zasada ich funkcjonowania przypomina skrzynki pocztowe przelotowe: każda skrzynka posiada dwa otwory, jeden po zewnętrznej, a drugi po wewnętrznej stronie drzwi. Za pomocą tego pierwszego listonosz umieszcza przesyłki i korespondencję wewnątrz skrzynki, natomiast użytkownik skrzynki może w łatwy sposób ją opróżnić, otwierając drzwiczki na tylnej ściance. Dzięki temu odbiór korespondencji jest możliwy bez wychodzenia na zewnątrz budynku, co niewątpliwie stanowi znaczne ułatwienie.

Lokatorskie skrzynki w drzwi mogą być wykonane z rożnych materiałów (najpopularniejsze są modele ze stali nierdzewnej), mogą również mieć różny układ (niektóre modele składają się z paneli pionowych, inne z klasycznych skrytek poziomych). W ofercie producentów dostępne są również lokatorskie skrzynki drzwiowe z domofonem lub wideodomofonem, a także wyposażone w pojemnik na ulotki.