Skrzynki na listy

Jest 318 produktów.

Pokazano 1-40 z 318 pozycji

Aktywne filtry

Skrzynka na listy jest niezbędna niezależnie od tego, gdzie mieszkamy: w domku jednorodzinnym na wsi,  starej kamienicy na przedmieściach czy w apartamentowcu w centrum miasta. Zależnie od rodzaju budynku, jego lokalizacji i preferencji możemy wybierać pomiędzy różnymi rodzajami skrzynek pocztowych.

Wybór skrzynki pocztowej powinien być uzależniony od wielu czynników, w tym od tego, jak i gdzie ma być ona zamontowana i jaką ma mieć pojemność. Polscy i zagraniczni producenci oferują nam bogaty wybór modeli z każdej kategorii.


Skrzynki pocztowe pojedyncze


Skrzynki pojedyncze przeznaczone są do budownictwa jednorodzinnego. Możemy wyróżnić liczne ich odmiany, które różnią się od siebie nie tylko rozmiarami czy materiałem, z którego są wykonane, ale również funkcjonalnością. Najpopularniejsze wśród modeli przeznaczonych do budownictwa jednorodzinnego są skrzynki ze stali nierdzewnej (tzw. skrzynki nierdzewne), które cechują się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych. W zależności od sposobu montażu możemy wybierać pomiędzy skrzynkami stojącymi i wiszącymi (skrzynki ścienne), coraz popularniejsze są również modele łączące w sobie różne funkcjonalności, np. skrzynki pocztowe z domofonem lub wideodomofonem czy skrzynki na listy z tubą na prasę.

Skrzynki na listy zbiorcze


Skrzynki na listy do bloków i domów wielorodzinnych, czyli tzw. skrzynki lokatorskie, składają się z modułów o różnej ilości skrytek, dzięki czemu są przeznaczone dla więcej niż jednego odbiorcy. Podobnie jak w przypadku skrzynek do budownictwa jednorodzinnego, tu również mamy do wyboru różne modele, wykonane z różnych materiałów (m.in. skrzynki lokatorskie nierdzewne), wśród których dostępne są zarówno skrzynki lokatorskie stojące, jak i wiszące. W zależności od miejsca ich montażu w ofercie znajdziemy skrzynki lokatorskie zewnętrzne, przelotowe oraz skrzynki lokatorskie naścienne i do zabudowy. Każdy model skrzynki lokatorskiej dostępny jest w zróżnicowanej kolorystyce, możemy też wybierać pomiędzy różnymi rozmiarami i pojemnością skrzynek. Warto przy tym pamiętać, że każdy moduł skrzynki lokatorskiej powinien być wyposażony w odrębny zestaw unikalnych kluczy, przeznaczonych dla właścicieli lub użytkowników poszczególnych skryte.