Skrzynki na listy z wideodomofonem

Aktywne filtry

Idea tzw. smart domów zyskuje coraz większe grono zwolenników, co ma duży wpływ na funkcjonalność otaczających nas sprzętów. Coraz więcej przedmiotów elektronicznych chcemy włączyć do domowej sieci teleinformatycznej, co dotyczy zarówno elementów wyposażenia wewnętrznego, jak i tego, co znajduje się na zewnątrz domu.

Zdalne sterowanie oświetleniem, temperaturą czy roletami zewnętrznymi z każdym rokiem upowszechnia się coraz bardziej. Domowe sieci teleinformatyczne zwiększają nasze bezpieczeństwo i dają kontrolę nad tym, co nas otacza. Do systemu zarządzania inteligentnym domem możemy teraz włączyć również skrzynkę pocztową – decydując się na model połączony z wideodomofonem.

Skrzynki na listy z wideodomofonem to rozwiązanie bardzo nowoczesne i praktyczne, które dodatkowo zapewnia oszczędność miejsca: na ogrodzeniu czy słupku montujemy bowiem tylko jeden element zamiast dwóch. Taka skrzynka służy zarówno do przechowywania naszej korespondencji, jak i komunikowania się z osobami, znajdującymi się na zewnątrz posesji i zdalnego zarządzania otwieraniem bramy. Decydując się na zakup skrzynki pocztowej z wideodomofonem możemy wybierać pomiędzy modelami, które różnią się pomiędzy sobą wieloma parametrami, na przykład kątem padania i jakością kamery, możliwością podpięcia czujnika ruchu, funkcjonalnością unifonu (słuchawkowy lub głośnomówiący).

To niejedyne możliwości, jakie otwierają przed nami takie modele skrzynek pocztowych. Skrzynka na listy z wbudowanym wideodomofonem może również być wyposażona w zamek szyfrowy, dzięki czemu osoba znajdująca się na zewnątrz posesji będzie w stanie samodzielnie otworzyć sobie bramę. Skrzynki z wideodomofonem mogą mieć panel podświetlany lampą LED, mogą być personalizowane (skrzynka pocztowa z numerem domu, adresem lub nazwiskiem, mogą być wykonane z różnych materiałów i w różnych kolorach, mogą się wreszcie różnić pojemnością szuflady na korespondencję. Jak widać wybór jest spory, a wszystko zależy od naszych potrzeb i preferencji.