Skrzynki na listy stojące

Aktywne filtry

Mieszkając w domu jednorodzinnym musimy sami zatroszczyć się o zakup i montaż skrzynki pocztowej. Nie warto z tym zwlekać, ponieważ posiadanie skrzynki na listy jest nie tylko bardzo wygodne, ale też obowiązkowe. Zwłaszcza, że do wyboru jest tak wiele modeli, że bez trudu znajdziemy skrzynkę odpowiadającą naszym potrzebom.

Wśród licznych dostępnych wersji skrzynek na listy, przeznaczonych do budownictwa jednorodzinnego, jednym z kryteriów podziału jest sposób montażu skrzynki. Najpopularniejsze są skrzynki pocztowe wiszące, jednak producenci oferują też bardzo szeroki wybór modeli stojących. Takie skrzynki, nazywane również skrzynkami na nodze lub skrzynkami ogrodowymi, są bardzo przydatne wówczas, gdy nasz dom znajduje się w pewnym oddaleniu od drogi lub np. nie posiada ogrodzenia, na którym skrzynka mogłaby być zamontowana.

Skrzynki pocztowe wolnostojące dostępne są w kilku wariantach: niewielkie gabarytowo skrzynki na jednej lub dwóch nóżkach (opcjonalnie na stojaku) lub duże skrzynki w formie montowanych do podłoża bloków, które często wyposażone są również w górną klapę, przeznaczoną do umieszczania wewnątrz paczek o większych gabarytach. Takie skrzynki pocztowe są idealnym rozwiązaniem dla osób, które często zamawiają duże przesyłki i nie mają możliwości ich osobistego odbioru.

Skrzynki na listy stojące wykonane są z wysokiej jakości materiałów – najczęściej stali ocynkowanej lub stali nierdzewnej, dzięki czemu cechują się dużą wytrzymałością i odpornością na działanie deszczu, śniegu i ostrego słońca. Producenci oferują również duży wybór kolorystyki i wzornictwa, dzięki czemu dopasowanie skrzynki do naszych upodobań oraz innych elementów zewnętrznych domu nie będzie stanowiło żadnego problemu.


Posiadamy ogromny wybór skrzynek na listy wolnostojących, zapoznaj się z naszą ofertą i kupuj bezpiecznie.