Skrzynki na listy z adresem

Aktywne filtry

Wybór skrzynki na listy do domu jednorodzinnego to niełatwa sprawa. Producenci oferują nam tak wiele różnorodnych modeli, że trudno zdecydować się na taki, który będzie idealnie odpowiadał naszym potrzebom i gustom. Zwłaszcza, że coraz częściej zależy nam na tym, by nasza skrzynka na listy była jak najbardziej spersonalizowana.

Z tego powodu rosnącą popularnością cieszą się skrzynki pocztowe z adresem. Oczywiście możemy zaopatrzyć się w standardową skrzynkę na listy i samodzielnie ją spersonalizować, na przykład przy pomocy naklejanych cyfr i liter lub skorzystać z szablonu i oznaczenie namalować - takie rozwiązanie wymaga jednak odpowiednich umiejętności i często poprostu się nie udaje. Z tego względu znacznie lepszą opcją, zapewniającą naszej skrzynce estetyczny wygląd przez długie lata, jest wybór skrzynki personalizowanej, czyli posiadającej gotowy adres lub nazwę ulicy czy firmy.

W zależności od naszych preferencji na skrzynce pocztowej możemy umieścić zarówno cały adres (ulica i numer domu – tzw. skrzynki na listy z adresem), jak i sam numer (skrzynki na listy z numerem domu) lub np. nazwisko. Ponieważ takie skrzynki wykonane są z różnych materiałów, różne są też metody wykonania napisu – dobrane są one w taki sposób, by zapewnić skrzynce pocztowej estetyczny wygląd przez jak najdłuższy czas. Napisy mogą być więc grwaerowane, nanoszone metodą ploterową lub wytrawiane, zazwyczaj mamy również możliwość wyboru kolorystyki napisu oraz wzoru czcionki.