Skrzynki na listy z domofonem

Aktywne filtry

Wybierając skrzynkę na listy do domu jednorodzinnego coraz częściej nie ograniczamy się do „klasycznego” modelu. Zwłaszcza, że do wyboru jest wiele skrzynek łączących w sobie różne funkcjonalności, co stanowi rozwiązanie bardzo praktyczne i zapewnia oszczędność miejsca.

Wśród licznych dostępnych wariantów skrzynek pocztowych coraz więcej osób decyduje się na zakup skrzynki na listy z domofonem. To rozwiązanie umożliwia montaż na ogrodzeniu czy bramie tylko jednego elementu zamiast dwóch, co stanowi bezsprzeczną oszczędność miejsca. Oczywiście o instalacji takiej skrzynki musimy pomyśleć już na etapie budowy lub remontu domu, ponieważ jej montaż jest bardziej skomplikowany niż w przypadku klasycznej skrzynki pocztowej wiszącej.

Skrzynki pocztowe z domofonem łączą w sobie różne funkcje, stanowiąc bardzo dobre uzupełnienie domowego systemu teleinformatycznego i dając nam kontrolę nad tym, kogo wpuszczamy na naszą posesję. W skład skrzynki wchodzi moduł główny (służący do przechowywania korespondencji i zawierający wewnątrz elektronikę, montowany na ogrodzeniu / słupku ogrodzeniowym) oraz unifon (do montażu wewnątrz domu), umożliwiający komunikację ze skrzynką. Oczywiście różne dostępne na rynku modele różnią się między sobą parametrami (np. unifon słuchawkowy lub głośnomówiący, moduł główny wyposażony w zamek szyfrowy itd.).

Decydując się na wybór skrzynki pocztowej z domofonem mamy do wyboru wiele różnych wariantów, na przykład skrzynki na listy przelotowe lub jednowrzutowe. Umożliwia to jak najlepsze dostosowanie skrzynki do naszych potrzeb. Takie skrzynki dostępne są również w różnej stylistyce i mogą być dodatkowo spersonalizowane, np. poprzez naniesienie na skrzynkę numeru domu, adresu lub nazwiska.