Skrzynki na ulotki

Aktywne filtry

Stalowe kosze na reklamy, to element wyposażenia korytarzy i klatek schodowych, konieczny w każdym budynku. Kamienice, bloki, apartamentowce i domy wielorodzinne – wszędzie tam gdzie mogą wejść doręczyciele poczty i ulotek, pojawia się problem z zaśmiecającymi otoczenie reklamami. A gdyby tak umieścić je w jednym miejscu, zapewniając ład i czystość? Kosze na reklamy mogą być zamocowane do ściany wewnątrz budynku, np. w przedsionku w sąsiedztwie skrzynek pocztowych lub na zewnątrz, tuż przy wejściu. Duży wybór gotowych skrzynek na listy pozwala wybrać te o optymalnej pojemności i w uniwersalnym kolorze, dobrze komponującym się z pozostałą częścią nieruchomości.Jak są wykonane pojemniki na ulotki?


Solidność i trwałość koszy na ulotki wynika ze staranności i materiałów, z których zostały wykonane. Do produkcji koszy wykorzystywana jest stal nierdzewna formowana na zimno i malowana proszkowo. Technologia produkcji zapewnia koszom pełną odporność na działanie korozji. Właśnie dzięki temu można je instalować na zewnątrz budynku, nie martwiąc się o ewentualną rdzę. Nasz sklep internetowy posiada w ofercie duży wybór koszy na reklamy. Wśród nich można znaleźć kosze na ulotki do stosowania wewnątrz pomieszczeń, wyposażone w pojemną kieszeń i gotowe otwory montażowe. Ciekawie prezentuje się również kolekcja zewnętrznych koszy na ulotki. Są one dodatkowo wyposażone w praktyczny daszek, chroniący zawartość przed zamoknięciem.

Kosze na reklamy a bezpieczeństwo


Innym powodem, dla którego warto stosować kosze na reklamy jest bezpieczeństwo mieszkańców budynku. Umieszczenie kosza na ulotki na zewnątrz budynku, ogranicza poruszanie się po obiekcie obcych osób.  Warto również nadmienić że ulotki reklamowe stanowią poważny problem związany z ich utylizacją. To na mieszkańcach spoczywa konieczność sprzątania korytarzy, segregowania ulotek i wyrzucania ich do śmieci. Jest to nie tylko uciążliwe, ale również stanowi niepotrzebne obciążenie dla budżetu mieszkańców. Kosz na ulotki pozwala ten problemy skutecznie rozwiązać.

pojemnik na ulotki na klatkę schodową