Skrzynka lokatorska wąska 3 skrytkowa 3-SL90/s

Marka Metako
Indeks 3-SL90/s

Lokatorska skrzynka ukośna

349,00 zł (283,74 zł netto)
Zaznacz kolor: Srebrny aluminiowy RAL 9006
Ilość
Dostawa już od 19,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
WYSYŁKA W 21 DNI

Zapytaj o produkt

Solidnie wykonana ukośna skrzynka na listy – wewnętrzna. Projekt skrzynki przeznaczony do pomieszczeń o ograniczonej powierzchni. Dzięki ukośnie wyprofilowanemu dniu, każda z 3 kasetek jest maksymalnie pojemna, a jednocześnie potrzebuje minimalną przestrzeń do montażu. Skrzynka wykonana została ze stali nierdzewnej ocynkowanej, która może być malowana na jeden z sześciu kolorów. Ukośna skrzynka wewnętrzna obejmuje 3 niezależne kasetki – każda z nich posiada drzwiczki zamykane na zamek ryglowy i mocowane na zawiasach, które umożliwiają otwieranie drzwiczek w dół. Niewątpliwym atutem tego produktu są ażurowe wycięcia, działające jako otwory rewizyjne. Dodatkowo, w każdych drzwiczkach występuje przeźroczysty szyld. Można w nim umieścić np. karteczkę z numerem lokalu. Bardzo przemyślana konstrukcja, specjalne wyprofilowania, a także klapka zabezpieczająca otwór wrzutowy, uniemożliwiają kradzież korespondencji z kasetek. Skrzynka dostosowana do formatu C4, posiada fabryczne otwory montażowe.

Skrzynki dostępne z drzwiczkami jak na poniższym przykładzie

3 lokalowa skrzynka pocztowa

Produkt polski, spełniający normę PN-EN 13724.

Wymiary skrzynki na listy zbiorczej:

Wysokość przód: 35,5 cm

Wysokość tył: 49,5 cm

głębokość: 14,5 cm

szerokość: 39 cm

Istnieje możliwość zamówienia całej skrzynki ze stali nierdzewnej, numeracja laserowa, drzwiczki z podwójnym okienkiem lub bez wyciętej perforacji. W przypadku zainteresowania zapraszamy do kontaktu. Wycenimy skrzynkę jaką potrzebujesz.

Uwaga ta oferta dotyczy skrzynki 3 komorowej w 1 z 6 kolorów podanych we wzorniku.

Do zamówienia gratis!

Na życzenie wysyłamy gotowe numerki. Podaj proszę jakie numery mamy wydrukować a otrzymasz gotowy szablon do wycięcia. Wymiar pasujący do okienek.

Termin realizacji zamówienia 2-21 dni

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
3 skrytki
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.