Skrzynki na listy dwustronne

Aktywne filtry

Skrzynki na listy przelotowe dostępne są w bardzo wielu wariantach, umożliwiających nam idealne dopasowanie wybranego modelu do naszych potrzeb. I nie chodzi tylko o rozmiar skrzynki, jej kolor czy materiał z którego została wykonana – producenci oferują nam też różne funkcjonalności skrzynek.

Bardzo dużą popularnością cieszą się na przykład skrzynki pocztowe dwustronne. Takie modele, nazywane też skrzynkami przelotowymi, montowane są w słupku ogrodzeniowym lub murze w taki sposób, że większa część skrzynki ukryta jest wewnątrz słupka / muru. Skrzynki pocztowe przelotowe wyposażone są w dwa otwory na korespondencję, z których jeden znajduje się na zewnątrz ogrodzenia, a drugi w środku. Zewnętrzny służy do pozostawiania korespondencji wewnątrz skrzynki, a wewnętrzny do jej łatwego odbierania, dzięki czemu możemy opróżnić skrzynkę nie wychodząc na zewnątrz naszej posesji. Dodatkową zaletą dwustronnych skrzynek pocztowych jest fakt, że są one znacznie mniej narażone na działanie czynników atmosferycznych, dzięki czemu dłużej zachowują swój estetyczny wygląd.

Warto wiedzieć, że praktyczne skrzynki na listy przelotowe dostępne są w wielu różnych wariantach. Możemy zdecydować się na klasyczną skrzynkę, służącą tylko do przechowywania korespondencji, lub też skrzynkę na listy dwustronną z domofonem lub wideodomofonem i zamkiem szyfrowym. Producenci oferują też skrzynki przelotowe personalizowane, czyli np. z numerem domu i nazwą ulicy.

Zapoznaj się z naszą ofertą i kupuj bezpiecznie. Jeżeli masz pytanie zapraszamy do kontaktu t. 509 140 150