Skrzynki na listy inox

Aktywne filtry

Skrzynki na listy mogą być wykonane z różnych materiałów. O ile jednak w przypadku domów wielorodzinnych, gdzie moduły skrzynek montowane są na ogół w środku, na klatce schodowej, wytrzymałość skrzynki nie ma aż takiego znaczenia, to skrzynki do domów jednorodzinnych, montowane na zewnątrz, muszą się cechować dużą trwałością.

Z tego względu najchętniej wybierane skrzynki na listy do domów jednorodzinnych wykonane są ze stali nierdzewnej, charakteryzującej się wysoką trwałością i odpornością na działanie czynników zewnętrznych. Skrzynki na listy nierdzewne produkowane są z wysokiej jakości blachy stalowej nierdzewnej, dzięki czemu nie korodują pod wpływem deszczu, śniegu czy słońca, zachowując estetyczny wygląd przez długie lata i zapewniając odpowiednie zabezpieczenie naszej korespondencji.

Wśród nierdzewnych skrzynek na listy możemy wybierać spośród licznych modeli, które różnią się od siebie wymiarami, kolorystyką i stylistyką (np. nowoczesne skrzynki nierdzewne, skrzynki pocztowe klasyczne ze stali nierdzewnej), co umożliwia dopasowanie skrzynki do swoich potrzeb oraz charakteru budynku. Skrzynki ze stali nierdzewnej dostępne są zarówno w wariancie wiszącym (przeznaczone do montażu na elewacji, słupku ogrodzeniowym czy bramie) jak i stojącym, producenci oferują również skrzynki pocztowe nierdzewne połączone z domofonem lub wideodomofonem albo z dzwonkiem, co dodatkowo zwiększa funkcjonalność takiej skrzynki. W naszym sklepie mamy naprawdę spory wybór takich modeli. Zapraszamy na zakupy, a w przypadku pytań chętnie pomożemy t. 509 140 150