Skrzynki pojedyncze

Aktywne filtry

Skrzynka na listy w domku jednorodzinnym to niewątpliwa wygoda – posiadając skrzynkę pocztową nie musimy się obawiać o bezpieczeństwo naszej korespondencji, która jest chroniona zarówno przed szkodliwym działaniem czynników zewnętrznych, jak i dostaniem się w niepowołane ręce osób trzecich.

Wybierając skrzynkę pocztową do domu jednorodzinnego możemy wybierać pomiędzy dużą liczbą różnych modeli, dzięki czemu skrzynka może być dostosowana nie tylko do naszych preferencji, ale również estetyki domu. Najpopularniejsze są skrzynki na listy ścienne, które możemy zamontować na ogrodzeniu, drzwiach lub ścianie domu. Coraz większym zainteresowaniem cieszą się też skrzynki pocztowe stojące, montowane na nóżce – są przydatne zwłaszcza wówczas, gdy nasz dom znajduje się w pewnym oddalaniu od drogi.

Istotnym kryterium jest również materiał, z którego wykonana jest skrzynka. W przypadku skrzynek do budownictwa jednorodzinnego najchętniej wybierane są skrzynki na listy ze stali nierdzewnej, które charakteryzują się dużą odpornością na działanie czynników zewnętrznych, dzięki czemu przez wiele lat zachowują estetyczny wygląd.

Coraz chętniej też wybieramy nowoczesne skrzynki pocztowe, które łączą w sobie kilka funkcji. Najlepszym przykładem są tu skrzynki pocztowe z domofonem lub wideodomofonem, które dodatkowo mogą być wyposażone w zamek szyfrowy. Osoby zamawiające duże ilości gazet i czasopism często decydują się natomiast na skrzynki pocztowe z tubą na prasę, ułatwiającą segregację przychodzącej korespondencji. Skrzynki pocztowe mogą być też zintegrowane z dzwonkiem, możemy również umieścić na nich nasz adres.