Skrzynki lokatorskie do zabudowy

Jest 34 produktów.

Pokazano 1-34 z 34 pozycji

Aktywne filtry

Uwaga.  Skrzynki pocztowe wtynkowe wyceniamy zawsze na zapytanie w terminie do 24h.

Napisz proszę do nas zapytanie i podaj:

  • kolor euroskrzynek
  • potrzebną ilość kasetek
  • układ (ile w poziomie, ile w pionie)
  • przelotowe czy jednostronne
  • jaką numerację sobie życzysz (numery oraz w jakiej formie. Możliwe są okienka oraz trwały laser za dopłatą +10 zł kasetka)

Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Na skrzynki tego typu należy oczekiwać 21-28 dni roboczych

Czy mogę zapłacić za pobraniem?

Tak, ale tylko w przypadku dokonania chociaż 10% zadatku. Skrzynki w drzwi nie są produktem standardowym i są zawsze produkowane pod specjalne zamówienie. Możemy wystawić proformę.

skrzynki pocztowe na zamówienie
Każdy chyba zdaje sobie sprawę z tego, jak dużym ułatwieniem życia jest posiadanie skrzynki pocztowej. Obecnie, wybierając odpowiednią skrzynkę, nie musimy się ograniczać do podstawowych modeli – do wyboru mamy skrzynki na listy wykonane z różnych materiałów, różniące się nie tylko wymiarami, ale też sposobem montażu.

Montaż skrzynek pocztowych w budownictwie wielorodzinnym może mieć kilka wariantów. Najbardziej rozpowszechnione są klasyczne skrzynki wiszące, umieszczane na ścianie wewnątrz lub na zewnątrz budynku przy pomocy kołków rozporowych. Coraz częściej jednak spotykamy również modele wolnostojące oraz skrzynki lokatorskie do zabudowy.

Lokatorskie skrzynki pocztowe z kątownikiem w ścianę


Skrzynki lokatorskie przeznaczone do zabudowy od klasycznych skrzynek wiszących różnią się tym, że o ile te drugie po zamontowaniu są w całości widoczne, to skrzynki oddawcze do zabudowy mają widoczny tylko frontowy panel. Wynika to z faktu, że takie modele nie są montowane na ścianie, ale wsuwane w uprzednio przygotowany otwór. Ma to oczywiście wpływ nie tylko na organizację przestrzeni (skrzynki lokatorskie do zabudowy wizualnie zajmują znacznie mniej miejsca i według wielu osób wyglądają bardziej estetycznie), ale również bezpieczeństwo przechowywanej wewnątrz korespondencji – do skrzynki wbudowanej znacznie trudniej dostać się osobom niepowołanym, trudniej je też uszkodzić. Dodatkowo, skrzynki lokatorskie do zabudowy, przeznaczone do montażu na zewnątrz budynku, są bardziej odporne na działanie czynników atmosferycznych z uwagi na fakt, że na ekspozycję narażony jest tylko ich frontowy panel.

Skrzynki lokatorskie do zabudowy wyposażone są w kątownik maskujący, co umożliwia ich estetyczne wpasowanie w przygotowany otwór. Wiele modeli posiada dodatkowe elementy, np. podświetlany panel adresowy lub umieszczony na dole duży otwór na korespondencję zwrotną. Podobnie jak w przypadku innych modeli, skrzynki lokatorskie do zabudowy są dostępne w różnej kolorystyce i mogą być wykonane z różnych materiałów – największą popularnością cieszą się skrzynki nierdzewne.