Skrzynki na listy ścienne

Aktywne filtry

Wśród licznych dostępnych modeli skrzynek pocztowych, przeznaczonych do budownictwa jednorodzinnego, nieodmiennie największym powodzeniem cieszą się skrzynki na listy ścienne. Trudno się dziwić – takie modele są kompaktowe i bardzo praktyczne, a do tego możemy wybierać pomiędzy wieloma różnymi wariantami.

Naścienne skrzynki pocztowe, jak sama nazwa wskazuje, przeznaczone są do montażu na ścianie domu – oczywiście możemy je też umieścić na płocie, słupku ogrodzeniowym czy drzwiach, zależnie od umiejscowienia naszego domu i dostępu do poszczególnych jego elementów. Ich montaż jest bardzo prosty, a same skrzynki – lekkie i bardzo estetyczne. Dużą ich zaletą jest ogromna ilość modeli – od nowoczesnych, wykonanych ze stali malowanej proszkowo w różnych kolorów, po skrzynki pocztowe retro, z ręcznie kutymi zdobieniami, czy popularne skrzynki na listy w kształcie domku. Ścienne skrzynki na listy są też dostępne w wielu rozmiarach i bogatej kolorystyce, dzięki czemu każdy bez trudu znajdzie model dla siebie.

Skrzynki na listy naścienne mogą być wykonane z różnych materiałów – decydując się na wybór konkretnego modelu zwróćmy uwagę na to, by materiał był trwały i zapewniał naszej korespondencji ochronę przed szkodliwym działaniem deszczu czy śniegu przez długie lata. Możemy też zdecydować się na skrzynkę pocztową z adresem, co z pewnością ułatwi lokalizację naszego domu, zwłaszcza jeśli tabliczka z numerem jest słabo widoczna. Polecamy zakup skrzynki., która mieści format C4 ponieważ tylko takie spełniają obowiązujące przepisy.

W naszym sklepie masz pewność sprawnie zrealizowanego zamówienia. Gwarantujemy szeroki wybór oraz szybką dostawę.