Gabloty ogłoszeniowe

Aktywne filtry

Przeszklone gabloty ogłoszeniowe na dobre wpisały się w wygląd korytarzy i elewacji budynków. Można je spotkać w wielu różnych obiektach, takich jak szkoły, urzędy, szpitale i przychodnie, biurowce oraz budynki wielorodzinne. Tablice ogłoszeniowe mają jeden, konkretny cel. stworzyć wygodne, bezpieczne i dobrze widoczne miejsce dla wywieszania komunikatów i ogłoszeń. W sprzedaży posiadamy wysokiej jakości gabloty ogłoszeniowe do stosowania wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Oferowane przez nas produkty charakteryzują się nowoczesnym wzornictwem, łatwością użytkowania, a także zastosowaniem trwałych i nie wymagających konserwacji materiałów. Obudowa z aluminium, magnetyczne podkłady współpracujące z magnesami, a także bezpieczne przeszklenia z hartowanego szkła, to największe atuty naszych gablot. Warto podkreślić, że dostępne są w kilku podstawowych modelach.


Gabloty ogłoszeniowe otwierane, przesuwne czy unoszone?


Jednym z ważniejszych kryteriów przy wyborze gablot ogłoszeniowych, jest sposób ich otwierania. W ofercie sklepu dostępne są trzy podstawowe modele. Są to gabloty ogłoszeniowe z przeszkleniami przesuwnymi, gabloty z dwoma skrzydłami otwieranymi na boki, a także gabloty z podnoszonym frontem, mocowanym do solidnych teleskopów. Czym się kierować dokonując wyboru? Dla miejsc wąskich i ciasnych, najlepiej sprawdzają się gabloty ogłoszeniowe z przesuwnymi szybami. Tam gdzie mamy do dyspozycji nieco więcej miejsca, dobrym wyborem są klasyczne gabloty otwierane lub podnoszone. Zapewniają one jednoczesny dostęp do całej powierzchni tablicy magnetycznej.

Czy gabloty ogłoszeniowe są bezpieczne?


Wszystkie sprzedawane gabloty spełniają surowe wymogi bezpieczeństwa. Ich przeszklenia wykonane są ze szkła hartowanego, czyli takiego z którego produkuje się przednie szyby samochodowe. W przypadku ich stłuczenia, szyba nie rozpada się na kawałki o ostrych krawędziach. Zamiast tego, na tafli pojawia się pajęczynka pęknięć, a odłamki szkła utrzymywane są nadal w całości, dzięki zatopionej w środku szyby specjalnej folii wzmacniającej.