Filtruj według

Ilość skrytek

Ilość skrytek

Skrzynki lokatorskie nierdzewne

Jest 64 produktów.

Pokazano 1-40 z 64 pozycji

Aktywne filtry

Materiał, z którego została wykonana skrzynka pocztowa, ma duży wpływ na jej trwałość i wygląd – dotyczy to zarówno skrzynek do budownictwa jednorodzinnego, jak i lokatorskich skrzynek na listy, przeznaczonych do kamienic, bloków i innych budynków wielorodzinnych.

Ze względu na swoją trwałość szczególnie popularne wśród użytkowników są skrzynki lokatorskie nierdzewne. Takie modele przeznaczone są głównie do montażu na zewnątrz budynku, ponieważ cechują się dużą odpornością na szkodliwe działanie czynników atmosferycznych – deszczu, mrozu i wiatru. Takie skrzynki nie tylko zapewnią odpowiednie zabezpieczenie dla przechowywanej w nich korespondencji, ale również przez długie lata zachowają swój estetyczny wygląd.Skrzynki lokatorskie nierdzewne – jakie wybrać

W ofercie sklepu znajdziemy bardzo szeroki wybór skrzynek lokatorskich nierdzewnych. Modele wykonane ze stali nierdzewnej dostępne są praktycznie we wszystkich wariantach – od skrzynek wolnostojących (na nóżce), poprzez klasyczne modele wiszące aż po skrzynki przeznaczone do zabudowy. Oczywiście, podobnie jak w przypadku wszystkich innych modeli, skrzynki lokatorskie nierdzewne można odpowiednio dostosować do potrzeb budynku poprzez wybór odpowiedniej liczby skrytek i ich ułożenie względem siebie.

Zależnie od potrzeb i preferencji możemy wybierać pomiędzy skrzynkami utrzymanymi w różnej stylistyce, od klasycznych po nowoczesne, co umożliwi dopasowanie skrzynek do charakteru budynku. Skrzynki lokatorskie ze stali nierdzewnej są też dostępne w bogatej kolorystyce, co również ma niebagatelny wpływ na ich dostosowanie do pozostałych elementów wystroju. Takie skrzynki mogą też mieć różną wielkość, jednak dokonując wyboru warto pamiętać, by wytypowany przez nas model spełniał polskie i europejskie normy dotyczące gabarytów przechowywanej w skrytkach korespondencji (tzw. euroskrzynki lokatorskie muszą pomieścić koperty formatu C4 (229 mm x 324 mm, a łączna grubość umieszczonych wewnątrz przesyłek nie może być mniejsza niż 60 mm).