Euroskrzynki zewnętrzne

Aktywne filtry

Skrzynki pocztowe to bardzo ważny element codziennego życia. Każdego dnia zewnętrzne skrzynki lokatorskie wypełniane są najróżniejszymi przesyłkami pocztowymi. Listy, rachunki, przesyłki reklamowe, prenumerata prasy, ale również przesyłki z produktami kupowanymi online. Aby zapewnić wszystkim przesyłkom należytą ochronę, powinny one trafiać do suchych, szczelnych i dobrze zabezpieczonych skrzynek. Takie zewnętrzne skrzynki na listy mogą Państwo znaleźć w naszym sklepie.


Sprzedajemy solidne zewnętrzne skrzynki na listy zbiorcze

Specjalizujemy się w sprzedaży skrzynek pocztowych każdego rodzaju. W ofercie posiadamy skrzynki na listy polskich i zagranicznych producentów, dostępne w najróżniejszych wariantach, wielkościach i modelach. Szczególną pozycją asortymentu są zewnętrzne skrzynki pocztowe, dedykowane do użytku w budownictwie mieszkaniowym i użytkowym. Skrzynki zbiorcze mają wiele zalet i przede wszystkim pozwalają skutecznie zadbać o estetykę obiektu. Dysponujemy pełną gamą skrzynek o różnej liczbie skrytek na listy – od kilku do nawet kilkudziesięciu. Zewnętrzne skrzynki lokatorskie są produktami atestowanymi i przed trafieniem do sprzedaży, przechodzą liczne testy potwierdzające ich wytrzymałość i bezpieczeństwo. To bardzo ważne, ponieważ będąc wystawione na działanie warunków atmosferycznych, nawet po wielu latach nie mogą korodować, a ich wygląd nadal powinien być ładny.


Jak wybrać zewnętrzne skrzynki pocztowe?

Jeżeli szukają Państwo zewnętrznych skrzynek na listy zbiorcze, zapraszamy do zakupów w naszym sklepie. Oferowane przez nas skrzynki zostały wykonane z solidnej i odpornej na uszkodzenia mechaniczne stali. Jej powierzchnia została dodatkowo zabezpieczona przed korozją poprzez ocynkowanie lub powłokę lakierniczą. Zewnętrzne skrzynki na listy mogą być zamontowane w specjalnie przygotowanym otworze lub wnęce ściennej. W tym celu posiadają fabryczne uchwyty montażowe, ułatwiające solidne i prawidłowe osadzenie w murze. W sprzedaży można również znaleźć wolnostojące zewnętrzne skrzynki lokatorskie. One mogą być zainstalowane niezależnie od konstrukcji budynku, np. na stalowych nogach zabetonowanych w gruncie. Wybór odpowiedniego modelu skrzynek należy do Państwa. Bez względu na decyzję, wszystkie z nich gwarantują długą i bez awaryjną eksploatację, nawet w najtrudniejszych warunkach.


Jakie zabezpieczenia posiadają zewnętrzne skrzynki na listy zbiorcze?

Bezpieczeństwo korespondencji jest naszym priorytetem. Aby je Państwu zapewnić, sprzedajemy wyłącznie najlepsze i wielokrotnie testowane zewnętrzne skrzynki lokatorskie. Konstrukcja każdej z nich była wielokrotnie poddawana próbom wytrzymałościowym i włamaniowym. Wszystkie skrytki w sprzedawanych skrzynkach wyposażone są w solidny zamek otwierany kluczykiem. Otwór wrzutowy został zaprojektowany w taki sposób, aby nie dało się przez niego wyjąć pozostawionej w skrzynce korespondencji. Producenci naszych skrzynek dbają również o ich ochronę przed wilgocią. System uszczelek zabezpiecza drzwiczki przed przeciekaniem, a starannie wyprofilowane elementy, umożliwiają bezpieczne spływanie wody po froncie skrzynki.

Zewnętrzne skrzynki na listy dostarczamy na terenie całego kraju. Realizujemy zamówienia na skrzynki zbiorcze od osób prywatnych, firm i instytucji. Zamówione produkty doręczamy firmami kurierskimi jako przesyłki ubezpieczone, starannie zapakowane i zabezpieczone przed uszkodzeniami. Zapraszamy do współpracy osoby prywatne, firmy developerskie i zarządców nieruchomości.