• Wyprzedaż!
  • -30%

Skrzynka pocztowa lokatorska euroskrzynka Granit 1 OUTLET W42

Marka Renz
Indeks GRT 1
125,30 zł (101,87 zł netto)
179,00 zł Oszczędzasz 30%
Ilość
Dostawa już od 19,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
Dostępna 1 sztuka z wyprzedaży

Zapytaj o produkt

Uwaga. Skrzynka posiada uszkodzenia transportowe widoczne na załączonych zdjęciach. Zdjęcia przedstawiają realny wygląd skrzynki. Do uszkodzeń zaliczamy zagnieciona i lekko zarysowana górna krawędź skrzynki. 

Lokatorska skrzynka na listy Granit 1 to model wewnętrzny, składający się z 1 skrytki. Drzwiczki są wyposażone we wzmocniony zamek bębenkowy, który zapewnia bezpieczeństwo przechowywanej korespondencji. Na drzwiczkach znajduje się perforacja i plastikowe okienko, służące do wpisania numeru lub nazwiska. Do skrytki dołączone są dwa kluczyki.
Skrytka otwierana jest do góry, a listy wsuwane są przez praktyczną klapkę. Skrzynka może być montowana wewnątrz budynków, zarówno metodą natynkową, jak i podtynkową, a na zamówienie dostępna jest również skrzynka na stojaku. Otwory montażowe umieszczone są tylnej ściance, a każdą ze skrzynek można połączyć z inną – pozwalają na to specjalne boczne otwory.
Blacha, z której wykonany jest korpus, ma grubość 0,7 mm. W przypadku drzwiczek grubość blachy wynosi 1 mm, co zapewnia większe bezpieczeństwo użytkowania. Model powstaje w polskim oddziale firmy Renz w Poznaniu. Daje to gwarancję wysokiej jakości wykonania i bezproblemowego użytkowania przez wiele lat. Model jest na tyle popularny, że w przypadku zgubienia kluczyków można z łatwością dokupić nowy zamek, a nawet całą klapę.

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
1 skrytka
Wymogi UE
Tak
Wysokość
10,5
Szerokość
37
Głębokość
25
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Zobacz także