Skrzynka lokatorska 1 skrytka Alabaster 1

Marka Renz
Indeks ALB 1
179,00 zł (145,53 zł netto)
Zaznacz kolor: Szary jasny RAL 7035
Ilość
Dostawa już od 19,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki

Zapytaj o produkt

Alabaster to skrzynka lokatorska, która nadaje się do montażu wewnętrznego natynkowego.  Możliwy jest również montaż podtynkowy i na stojaku – wówczas wycena odbywa się drogą mailową. Do wyboru jest sześć kolorów, przy czym od ręki dostępny jest kolor srebrny aluminiowy. W przypadku pozostałych kolorów, czyli jasnego beżu, sygnałowego brązu, beżu, jasnego szarego, czas oczekiwania wynosi 14 dni.
Korpus skrzynki wykonany jest z blachy o grubości 0,7 mm, natomiast drzwiczki z blachy o grubości 1 mm. Wszystkie oferowane modele spełniają wymagania unijne i posiadają deklarację zgodności. Po lewej stronie drzwiczek znajduje się wycięcie, a po prawej stronie okienko na numer lokalu. Otwory montażowe  umieszczone są w tylnej ściance, a dzięki otworom na bokach skrzynki można łączyć w zestawy.
Prezentowany model to skrzynka pojedyncza, wyposażona w bębenkowy zamek oraz dwa klucze. Producentem jest polska firma Renz – skrzynki powstają w polskim oddziale w Poznaniu. Spełniają one wszelkie europejskie normy i mają deklarację zgodności.

Wymiary euroskrzynki:

    wysokość 10,5 cm

    szerokość, 38 cm

    głębokość 25 cm

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
1 skrytka
Wymogi UE
Tak
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także