Skrzynka lokatorska 2 komorowa Alabaster 2

Marka Renz
Indeks ALB 2
209,00 zł (169,92 zł netto)
Zaznacz kolor: Srebrny aluminiowy RAL 9006
Ilość
Dostawa już od 19,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
RAL 9006 OD RĘKI, INNE KOLORY W 14 DNI

Zapytaj o produkt

Euroskrzynka lokatorska Alabaster 2 to podwójna skrytka, dostępna w 6 różnych kolorach. Od ręki dostępny jest model w kolorze srebrnym aluminiowym. Skrzynki w kolorze beżowym, beżowym jasnym, brązowym sygnałowym, szarym antracytowym i szarym jasnym dostępne są na zamówienie, a czas oczekiwania wynosi 14 dni.
Skrzynki przeznaczone są montażu natynkowego, choć istnieje też możliwość montażu na stojaku lub podtynkowego. Wyposażone są w boczne otwory, dzięki którym można je w łatwy sposób łączyć w zestawy o różnej konfiguracji. W tylnej ściance skrzynki umieszczone są otwory montażowe. Ścianki skrytki wykonane są z blachy o grubości 0,7 mm, natomiast drzwiczki z mocniejszej blachy, której grubość wynosi 1 mm. Na przodzie skrzynki znajduje się perforacja oraz okienko, w którym można umieścić numer lokalu.
Model ten jest wyposażony we wzmacniany bębenkowy zamek, a do zestawu dołączane są dwa klucze. Oferowane skrzynki mają deklarację zgodności i spełniają wymogi obowiązujące na terenie Unii Europejskiej.

Wymiary euroskrzynki:

    wysokość 21 cm

    szerokość, 38 cm

    głębokość 25 cm

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
2 skrytki
Wymogi UE
Tak
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także