Skrzynka lokatorska 4 komorowa Alabaster 4

Marka Renz
Indeks ALB 4

Lokatorska skrzynka na listy dla 4 lokatorów 4 skrytki

369,00 zł (300,00 zł netto)
Zaznacz kolor: Srebrny aluminiowy RAL 9006
Ilość
Dostawa już od 24,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
RAL 9006 OD RĘKI, INNE KOLORY W 14 DNI

Zapytaj o produkt

Euroskrzynka Alabaster 4 to model wewnętrzny, który składa się z 4 skrytek i przeznaczony jest do montażu natynkowego. Modele te mają modułową budowę – dzięki otworom po bokach można je łączyć w zestawy o różnych konfiguracjach. Otwory montażowe znajdują się z tylnej strony skrzynki. Istnieje możliwość wykonania montażu podtynkowego oraz na stojaku – wycena wykonywana jest drogą mailową.
Skrzynki są dostępne w różnych kolorach, dzięki czemu można je dopasować do wnętrza. Najpopularniejszy jest kolor srebrny aluminiowy, który dostępny jest od ręki. W przypadku koloru beżowego, jasnego beżowego, brązowego sygnałowego, jasnego szarego oraz szarego antracytowego czas oczekiwania wynosi 14 dni.
Skrzynki wykonane są z grubej galwanizowanej blachy o grubości 0,7 mm w przypadku korpusu i 1 mm w przypadku drzwiczek. W skrytce znajduje się bębenkowy zamek wzmacniany, perforacja oraz okienko na nazwisko lub nr lokalu. Model spełnia normy europejskie i posiada deklarację zgodności. Do każdej skrytki dołączone są dwa klucze.

Wymiary euroskrzynki:
wysokość 42 cm
szerokość, 38 cm
głębokość 25 cm

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
4 skrytki
Wymogi UE
Tak
Opinie (0)
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także