Skrzynka lokatorska nierdzewna 6 skrytkowa Granit 6

Marka Renz
Indeks GRT 6

Skrzynka na listy lokatorska nierdzewna

789,00 zł (641,46 zł netto)
Ilość
Dostawa już od 24,00 zł brutto
Wyświetl koszt wysyłki
WYSYŁKA W 24H

Zapytaj o produkt

Granit 6 to skrzynka marki Renz, produkowana w polskim oddziale, mieszczącym się w Poznaniu. Jest to model euroskrzynki dla 6 lokatorów, wykonany ze stali nierdzewnej. Poszczególne kasetki wyposażone są nowoczesne, bębenkowe zamki oraz wrzutniki. Drzwiczki otwierane są do góry i wyposażone w otwory wentylacyjne, czyli perforacje, oraz okienko na wpisanie numeru lub nazwiska.
Granit 6 jest skrzynką wewnętrzną, którą można zamontować metodą natynkową lub podtynkową. Na zamówienie skrzynka dostępna jest również w wersji ze stojakiem. Jest to model modułowy, posiadający otwory po bokach, dzięki którym poszczególne skrzynki można łączyć w zestawy. Otwory, które służą do montażu, znajdują się w tylnej ściance euroskrzynki, dzięki czemu całość wygląda estetycznie nawet w przypadku montażu natynkowego.
Korpus skrzynki wykonany jest z solidnej blachy, o grubości 0,7 mm. W przypadku drzwiczek zastosowano jeszcze grubszą blachę, mającą grubość 1 mm. Model jest zgodny z unijnymi przepisami, a w razie potrzeby można w nim wymienić zamki lub całe klapy.

Nowy
Format
C4
Ilość skrytek
6 skrytek
Wymogi UE
Tak
Wysokość
63
Szerokość
38
Głębokość
25
Opinie (2)
Ocena
Na razie nie dodano żadnej opinii.

Pliki do pobrania

Zobacz także